Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej

Janusz Rybakowski
Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prof. Janusz Robakowski jest autorem i współautorem ponad 500 publikacji naukowych, z których wiele zamieszczono w najbardziej renomowanych czasopismach. Szczególnym obiektem jego zainteresowania lekarskiego i badawczego jest choroba afektywna dwubiegunowa (maniakalno-depresyjna), jej patogeneza i leczenie, również w kontekście zastosowania jonów litu. W ostatnim rankingu tygodnika "Wprost" Klinika Psychiatrii Dorosłych UM w Poznaniu została uznana za najlepszy w Polsce ośrodek leczenia choroby afektywnej dwubiegunowej. Janusz Rybakowski jest członkiem zarządu International Society of Bipolar Disorders oraz komitetu redakcyjnego "Bipolar Disorders", najważniejszego pisma poświęconego zaburzeniom dwubiegunowym. W książce "Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej" przedstawia różne oblicza tego fascynującego zaburzenia widzianego z perspektywy wieloletniego doświadczenia klinicznego i badawczego.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-89825-28-5, 9788389825285
Stron: 160

Autor

Janusz Rybakowski Janusz Rybakowski Prof. dr hab. n. med. Janusz Rybakowski – specjalista z dziedziny psychiatrii, psychochemii i psychofarmakologii klinicznej. Ukończył Akademię Medyczną w Poznaniu (1969). Stypendysta Narodowych Instytutów Zdrowia USA w Katedrze Psychiatrii Uniwersyt...

Pozostałe książki:

Pielęgniarstwo psychiatryczne Psychofarmakologia kliniczna
Wszystkie książki Janusz Rybakowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Oblicza choroby maniakalno-depresyjnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl