Obrazy i fotografie niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją

Reinhard Habeck
3.5 /10
Ocena 3.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Obrazy i fotografie niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3.5 /10
Ocena 3.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Tajemnicze zdjęcia, obrazy i wizerunki z całego świata przedstawiające motywy, które nie mogły powstać w swojej epoce. Na całym świecie istnieją malowidła, fotodokumenty i wizerunki, w przypadku których można wykluczyć fałszerstwo, a jednak ukazują rzeczy, które według obecnego stanu wiedzy historycznej nie mogły istnieć w tamtych czasach i przeczą ustaleniom konwencjonalnej nauki: - Karykatury z epoki lodowcowej i prehistoryczna galeria gwiezdnych bogów. - „Nie ręką ludzką uczynione”: święte płótna i „zdjęcie paszportowe” Chrystusa. - Wizytówki Królowej Niebios: cudowne ikony maryjne. - Madonna z Florencji i UFO: renesansowe obrazy z motywami niezidentyfikowanych obiektów latających w Palazzo Vecchio. - Odcisk w kamieniu buta i rozdeptanego trylobita. Szacowany wiek: co najmniej 230 milionów lat... Kogo przedstawił artysta, który 9000 lat temu wyrył na skalnej ścianie niebiańskie istoty w aureolach? Czym lub kim jest tajemnicza postać na zdjęciu wykonanym na Marsie przez lądownik „Spirit”? A mozaika z I wieku p.n.e. przedstawiająca zwierzę zadziwiająco podobne do dinozaura – skąd jej autor wiedział, jak wyglądały gady wymarłe przed milionami lat? Podróżując po wszystkich kontynentach, Reinhard Habeck odkrył w archiwach, galeriach i kościołach najdziwniejsze, najbardziej zagadkowe wizerunki, które ujawnia w tej książce, ilustrując ją fascynującymi zdjęciami. Reinhard Habeck, austriacki geodeta, rysownik i ilustrator, to słynny badacz tajemnic przeszłości i autor międzynarodowych bestsellerów. Książką Rzeczy niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją rozpoczął głośną serię, której kolejnym tomem są Obrazy i fotografie. Następne – Teksty oraz Fenomeny – wkrótce również ukażą się w polskim przekładzie.
ISBN: 978-83-241-6448-6, 9788324164486
Wydawnictwo: Amber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Obrazy i fotografie niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Zorg
2022-02-19
1 /10
@polokokta
2019-11-18
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Obrazy i fotografie niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl