Recenzje książki "Oczy królowej"

Dodaj swoją recenzję

Niesamowite intrygi.

15.07.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„OCZY KRÓLOWEJ” Oliver Clements Dom Wydawniczy REBIS Czy kiedykolwiek czytaliście thriller historyczny? Dzięki portalowi lubimyczytać.pl oraz Domu Wydawniczemu Rebis miałam możliwość przeczytania powieści Olivera Clementsa „Oczy królowej”. Jest to pierwsza odsłona serii „Agenci Korony”. Tutaj powstanie agent 007. Możecie również przeczytać, jak ... {} Recenzja książki Oczy królowej

"Zabójcę winien zabić mściciel krwi"

9.07.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czy już kiedyś mieliście okazję przeczytać thriller historyczny? Ja do tej pory czytałam tylko (znakomitą swoją drogą) serię z mnichem – detektywem braciszkiem Cadfaelem, która wyszła spod pióra Ellis Peters. Spodobała mi się, więc jak tylko zaproponowano mi zapoznanie się z książką, w której głównym bohaterem jest protoplasta agentów MI6, nie zas... {} Recenzja książki Oczy królowej

@jorja@jorja {}× 14

Agenci korony

4.07.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis miałam przyjemność przeczytać książkę „Oczy królowej”, za co serdecznie dziękuję. Czekałam na tę książkę z niecierpliwością. Wszystko dlatego, że w zapowiedziach i rekomendacjach pisano, że jest to „thriller idealny dla fanów Dana Browna i Kena Folletta”. A jeśli czytam, że coś jest w stylu Folletta –... {} Recenzja książki Oczy królowej

@Morella@Morella {}× 2

Epoka elżbietańska – cóż za niebezpieczny czas, by żyć!

29.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Epoka elżbietańska – cóż za niebezpieczny czas, by żyć! Rok 1572. Przez Anglię i Francję przetaczają się kolejne protesty i walki katolików o odzyskanie pozycji i władzy. W Paryżu ma miejsce pogrom hugenotów, masakra na francuskich ewangelikach reformowanych (kalwinach) dokonanej przez katolików. Szef szpiegów królowej Elżbiety I, Sir Franc... {} Recenzja książki Oczy królowej

@m_mikos@m_mikos {}× 3

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

23.06.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA Dziękuję Wydawnictwu Rebis za egzemplarz. Kiedy zobaczyłam zapowiedź „ Oczu królowej” Oliviera Clementsa od razu wzbudziła moją ciekawość. Jako wytrwała czytelniczka książek Philippy Gregory po prostu nie mogłam sobie odmówić kolejnej powieści z czasów elżbietańskich. Akcja książki rozgrywa się w XVI w., kiedy to... {} Recenzja książki Oczy królowej

@canis.luna@canis.luna {}× 1
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe