Odnaleziona odwaga

Dragona Rock
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Odnaleziona odwaga
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Schemat współczesnych romansów literackich jest w zasadzie bardzo prosty. Treść tego typu literatury jest osnuta wokół romantycznej miłości dwojga ludzi, tworzonej przez nich relacji i namiętności. Historia powinna się skończyć szczęśliwie, czyli zbudowaniem pełnego miłości i szacunku, długotrwałego związku. Tym, co różni poszczególne typy romansu, jest tło, na którym toczy się narracja, rodzaj bohaterów i relacji, do której dążą. W ten sposób powstają więc romanse erotyczne, kryminalne czy paranormalne. Dragona Rock wpisuje się swoją powieścią w ten ostatni typ. Bohaterowie nie są zwykłymi śmiertelnikami, ich przygody toczą się w przestrzeni realnej i fantastycznej, chociaż ich nadrzędnym celem jest stworzenie szczęśliwego związku. „Odnaleziona odwaga” to historia niezwykłej miłości między cierpiącą na schizofrenię Liną, początkującą pisarką, a psychologiem o imieniu Subaru, który rozumie mowę zwierząt i posiada szereg innych niedostępnych zwykłym śmiertelnikom umiejętności. Czy taki związek ma szansę przetrwać i szczęśliwie się rozwijać? Oczywiście, że tak. Inaczej nie obcowalibyśmy z romansem. Jednak do stanu stabilnej szczęśliwości prowadzi (jak to w życiu) dość kręta i pełna niebezpieczeństw droga. Zapraszam do lektury.
Data wydania: 2014-10-16
ISBN: 978-83-7900-286-3, 9788379002863
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bardzo słaba - Odnaleziona odwaga

20.12.2014

Odnaleziona odwaga Dragony Rock to romans paranormalny. Bohaterką jest dwudziestosześcioletnia Lina, schizofreniczka, która po śmierci ukochanej suczki Xeny trafia do szpitala psychiatrycznego. Tam poznaje młodego psychologa – Subaru. Między młodymi ludźmi od początku znajomości iskrzy. Żeby nie było tak słodko, okazuje się, że ktoś chce się pozbyć... Recenzja książki Odnaleziona odwaga

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2014-11-03
10 /10
Przeczytane

Powieść Dragony Rock nie jest powieścią pornograficzną, jednak wątek miłosny stanowi ważną jej część. A przecież wszyscy pragniemy miłości i szczęścia.

| link |
KJ
2017-09-27
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Pamiętasz jak Usako mówiła, że mamy szczególne umiejętności? - Tak. Złożył dwa palce i przekręcił dłoń. Pojawiły się w nich karty. - Masz talent cyrkowy? – zażartowała. Nawet się nie uśmiechną...”
#
“Gdzieś na świecie magiczne istoty szykowały się do poznania naszych bohaterów, a plotki rozprzestrzeniały się po całym magicznym świecie. - A więc czeka nas wiele ciekawych przygód – stwierdzi...”
#
“Całując jej szyję szepnął: - Niewolnik czeka na rozkazy. - Ściągaj wszystko – rzekła bez tchu. – Chcę ci się przyjrzeć. Odchylił się i usiadł przed nią. Sięgnął do paska, nie spuszczając z nie...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl