Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka : zalecenia dietetyczne dla dzieci, przyszłych matek i rodziców z elementami psychologii Dalekiego Wschodu

Barbara Temelie
Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka : zalecenia dietetyczne dla dzieci, przyszłych matek i rodziców z elementami psychologii Dalekiego Wschodu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W jaki sposób pary pragnące mieć dziecko mogą wzmocnić swoje siły życiowe, by móc jak najwięcej z nich przekazać dziecku? Jak powinny się odżywiać i dbać o siebie przyszłe matki i kobity karmiące, by ich dzieci rosły silne i były odporne na choroby cywilizacyjne, takie jak alergie ? jakiego pożywienia potrzebują dzieci, aby były zdrowe, wesołe i zdolne stawać czoło wyzwaniom dzisiejszych czasów? Książka zawiera odpowiedzi na te pytania.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-909085-2-6, 9788390908526
Wydawnictwo: Czerwony Słoń

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka : zalecenia dietetyczne dla dzieci, przyszłych matek i rodziców z elementami psychologii Dalekiego Wschodu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Odżywianie według Pięciu Przemian dla matki i dziecka : zalecenia dietetyczne dla dzieci, przyszłych matek i rodziców z elementami psychologii Dalekiego Wschodu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl