OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce

Leokadia Oręziak
OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzięki tej gigantycznej, imponująco zakrojonej pracy zyskujemy zupełnie inną perspektywę w ocenie OFE niż ta, która dominuje w obiegu publicznym w Polsce. Autorka, profesorka nauk ekonomicznych SGH, specjalistka z dziedziny finansów międzynarodowych, rynku finansowego i integracji europejskiej, daje kapitalny przegląd dyskusji nad przyczynami wprowadzenia filara kapitałowego i przedstawia wpływ OFE zarówno na przyszłe emerytury, jak i finanse publiczne. Wpływ – dodajmy – katastrofalny.
ISBN: 978-83-62744-26-8, 9788362744268
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Książka i Prasa

Autor

Leokadia Oręziak Leokadia Oręziak
Urodzona 9 września 1954 roku w Polsce (Krzywiec)
Leokadia Oręziak z d. Osipiuk – polska ekonomistka, profesor nauk ekonomicznych, profesor zwyczajna i kierownik Katedry Finansów Międzynarodowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Specjalistka z dziedziny finansów międzynarodowych, rynku finanso...

Pozostałe książki:

Finanse Unii Europejskiej Euro-nowy pieniądz Leksykon handlu zagranicznego W poszukiwaniu smoka Ekonomia polityczna „dobrej zmiany”
Wszystkie książki Leokadia Oręziak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka OFE. Katastrofa prywatyzacji emerytur w Polsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl