Onkologia i hematologia dziecięca. Tom 1

Alicja Chybicka, Krystyna Sawicz-Birkowska, Bernarda Kazanowska
Onkologia i hematologia dziecięca. Tom 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowe wydanie Onkologii i hematologii dziecięcej przygotowane przez specjalistów reprezentujących wszystkie wiodące ośrodki w Polsce zajmujące się onkologią i hematologią dziecięcą.

W podręczniku Czytelnik znajdzie aktualne wiadomości z zakresu: nowoczesnej diagnostyki nowotworów, współczesnej kompleksowej terapii nowotworów u dzieci oraz leczenia wspomagającego.

Książka dedykowana nie tylko pediatrom oraz onkologom i hematologom dziecięcym, lecz także onkologom i hematologom, immunologom klinicznym, chirurgom dziecięcym oraz chirurgom onkologicznym.
Data wydania: 2020-12-29
ISBN: 978-83-200-6222-9, 9788320062229
Wydawnictwo: PZWL
Stron: 600
dodana przez: chudini0505

Autor

Alicja Chybicka Alicja Chybicka
Urodzona 10 maja 1951 roku w Polsce (Wałbrzych)
Alicja Paulina Chybicka z domu Opolska – polska lekarka, profesor nauk medycznych, profesor zwyczajny na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Była prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, senator VIII i X kadencji, posłanka na Sejm VIII kadencj...

Pozostałe książki:

Onkologia i hematologia dziecięca tom 1-2 Jak wygrać życie. Prawdziwe historie pacjentów przylądka nadziei Onkologia i hematologia dziecięca. Tom 2
Wszystkie książki Alicja Chybicka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Onkologia i hematologia dziecięca. Tom 1? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Onkologia i hematologia dziecięca. Tom 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl