Opętanie diabelskie i egzorcyzmy : wczoraj, dziś, jutro

Regina Lenart-Gansiniec
Opętanie diabelskie i egzorcyzmy : wczoraj, dziś, jutro
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sprawa opętania i egzorcyzmów budzi ostatnio coraz większe zainteresowanie zarówno wśród duchownych jak i świeckich, uczonych i analfabetów, autorów poważnych prac naukowych jak i przeciętnych publicystów - dziennikarzy i filmowców. Temu zagadnieniu poświęciła swą pracę p. Regina Lenart. Zgromadziła obszerny materiał informacyjny, który został w miarę możliwości odpowiednio wykorzystany i przeanalizowany. Starała się także wyciągnąć niezbędne w tym wypadku wnioski. Doskonałym uzupełnieniem tekstu pisanego są materiały ilustracyjne. - Ks. dr hab. Józef Pater prof. Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-88020-19-3, 9788388020193
Wydawnictwo: Ostoja

Autor

Regina Lenart-Gansiniec Regina Lenart-Gansiniec Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, adiunkt w Katedrze Zarządzania Organizacjami Publicznymi i Obywatelskimi w Instytucie Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stopień naukowy doktora uzyskała na podstawie rozprawy zat...

Pozostałe książki:

Innowacje w zarządzaniu Organizacyjne uczenie się w organizacjach publicznych
Wszystkie książki Regina Lenart-Gansiniec

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Opętanie diabelskie i egzorcyzmy : wczoraj, dziś, jutro aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opętanie diabelskie i egzorcyzmy : wczoraj, dziś, jutro. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl