Opowiadania niekoniecznie oczywiste

Anna Magosz
Opowiadania niekoniecznie oczywiste
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Opowiadania niekoniecznie oczywiste” Anny Magosz to zbiór jedenastu niebanalnych historii. Niektóre zaskoczą, inne rozbawią, a kolejne skłonią do głębszej refleksji. Bohaterami tych opowiadań są ludzie tacy jak my, których życie stawia nagle w niecodziennych sytuacjach.

Szczypta magii
Autorka, znana z debiutu „A kto by nie chciał?” (Borgis 2021), opowiadań publikowanych w drugim i trzecim tomie „Opowieści naszych dni” (Borgis 2022 i 2023) oraz wydanej w 2023 roku powieści fantasy „Poza zaświaty”, prezentuje Czytelnikom zbiór utworów wpisujących się w konwencję realizmu magicznego. W najnowszych opowiadaniach Anna Magosz umiejętnie łączy rzeczywistość z niezwykłością, odkrywając, że nie wszystko jest tak oczywiste, jak nam się wydaje. Do każdej historii dodaje szczyptę magii, która towarzyszy życiu każdego z nas.

Niepowtarzalna kompozycja
„Opowiadania niekoniecznie oczywiste” to literacka uczta dla miłośników dobrej prozy, w której każde opowiadanie to krótka, lecz intensywna podróż. Rzeczywistość przeplata się tu z magią, oba światy współistnieją ze sobą, tworząc niepowtarzalną kompozycję. Anna Magosz udowadnia, że literatura może być równie nieprzewidywalna, ale jednocześnie fascynująca jak samo życie.

Wydanie 1 - Wyd. Borgis
Data wydania: 2024-04-29
ISBN: 978-83-67642-60-6, 9788367642606
Wydawnictwo: Borgis
Kategoria: Opowiadanie polskie
Stron: 416
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Opowiadania niekoniecznie oczywiste nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowiadania niekoniecznie oczywiste. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl