Opowiadania z dziejów ojczystych. Tom 2. Polska za Piastów. Książka audio

Bronisław Gebert
Opowiadania z dziejów ojczystych. Tom 2. Polska za Piastów. Książka audio
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejna część opowieści o historii Polski oparta na tekstach Bronisława Geberta - dyrektora lwowskiego gimnazium - i jego żony Gizeli. Bez nadmiaru dat i nazwisk, które trzeba zapamiętać, poznajemy czasy jednoczenia Polski przez Władysława Łokietka i budowy silnego państwa przez Kazimierza Wielkiego, słuchamy, jak żyli Polacy za ostatnich Piastów i jakie mieli kontakty z sąsiadami. Godzina, dzięki której świat historii staje się ciekawy i przyjazny! Czyta: Beata Łuczak Muzyka: Maria Pomianowska Realizacja i opracowanie muzyczne: Tomasz Budkiewicz Czas nagrania: 63:39 Nośnik: 1 x Audio CD.
Data wydania: 2006-01-01
ISBN: 978-83-60339-07-7, 9788360339077
Wydawnictwo: Bellona
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ad maiorem gloriam

23.09.2010

Wrzucając na listę odtwarzania kolejny tom "Opowiadań z dziejów ojczystych" spodziewałem się tego wszystkiego o czym napisałem w recenzji pierwszego tomu i jak się okazało nikt nie próbował mnie zaskoczyć. O tematyce wiele powiedzieć się nie da, bo wszystko zostało powiedziane w samym podtytule nagrania - Od Władysława Łokietka do Kazimierza Wielki... {} Recenzja książki Opowiadania z dziejów ojczystych. Tom 2. Polska za Piastów. Książka audio

KS
@KSH
{}

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowiadania z dziejów ojczystych. Tom 2. Polska za Piastów. Książka audio. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe