Opowieści wigilijne - Kolęda prozą czyli Opowieść wigilijna o duchu Karola Dickensa : powtórka z lektur

Julia Włodek
Opowieści wigilijne - Kolęda prozą czyli Opowieść wigilijna o duchu Karola Dickensa : powtórka z lektur
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krótko to nie znaczy mało! Krótko to znaczy syntetycznie, ale o wszystkim, co ważne. Mini - maksy nie są brykami, z których przepisuje się wypracowania. Książeczki te raczej mogą zastąpić korepetycje z polskiego. Skorzystać mogą z nich uczniowie, ale też nauczyciele. Mini - maksy zawierają przede wszystkim przypomnienie treśći lektur najczęściej omawianych w szkole podstawowej. Ten, kto czytał książkę dawno lub niezbyt dokładnie, w Mini - maksach odnajdzie nie tylko najważniejsze wydarzenia, lecz także zapomniane lub przeoczone szczegóły. W Mini - maksach zamieszczamy również podpowiedzi, jak zrozumieć niektóre zawarte w utworze problemy, oraz omówienie ważnych zagadnień składających się na szkolną analizę utworu. Mini - maksy to interesujące spotkanie z lekturą, sposób na jej lepsze zrozumienie.
ISBN: 978-83-10-10776-3, 9788310107763
Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Opowieści wigilijne - Kolęda prozą czyli Opowieść wigilijna o duchu Karola Dickensa : powtórka z lektur aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Opowieści wigilijne - Kolęda prozą czyli Opowieść wigilijna o duchu Karola Dickensa : powtórka z lektur. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe