Pan Whicher na prowincji

Tomasz Bochiński, Anna Chodkowska-Gyurics
Pan Whicher na prowincji
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Warszawa, rok 1862.

Jonathan Whicher, słynny inspektor Scotland Yardu, rozwiązał zagadkę zniknięcia rosyjskiej arystokratki i tajemniczych, brutalnych morderstw. Zanim jednak opuścił Warszawę na nieoficjalną prośbę wydziału kryminalnego prowadzi jeszcze jedno śledztwo, nie wiedząc, że będzie ono miało poważny wpływ na jego życie.

Minęło parę lat, inspektor porzucił karierę w Scotland Yardzie, by w domowych pieleszach, u boku małżonki cieszyć się spokojem. Jednak pewnego dnia do londyńskiego mieszkania byłego detektywa wkracza Mikołaj Czernyszewski - poznany w Polsce policjant, którego intrygi polityczne wygnały za granicę. Zamieszany w sprawę tajemniczego morderstwa, pozbawiany na obczyźnie przyjaciół, zdesperowany zwraca się o pomoc do Whichera. Ten nie ma wyjścia, wyrusza na angielską prowincję by rozwikłać tajemnicę kolejnej zbrodni.
Data wydania: 2020-09-28
ISBN: 978-87-26-56044-2, 9788726560442
Rodzaj: audiobook
Wydawnictwo: Saga Egmont
Czas trwania: 708 minut
dodana przez: Vernau

Autor

Tomasz Bochiński Tomasz Bochiński
Urodzony 13 września 1959 roku w Polsce (Warszawa)
Polski pisarz fantasy i science-fiction. Debiutował opowiadaniem AIDS na łamach „Politechnika” w 1985 roku. Jest twórcą scenariusza komiksu Rycerze ziem jałowych z rysunkami Grzegorza W. Komorowskiego.

Pozostałe książki:

Niech żyje Polska. Hura! Tom 2 (Antologia opowiadań) Wyjątkowo wredna ceremonia A.D. XIII. Tom 1 Bogowie przeklęci Pan Whicher w Warszawie Kanon Barbarzyńców, tom 1 Tarnowskie Góry Fantastycznie Opowieści praskie Królowa Alimor Pufcio Pan Whicher na prowincji
Wszystkie książki Tomasz Bochiński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pan Whicher na prowincji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pan Whicher na prowincji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl