Pąsowe róże Fountain Court

Peggy Darty
Książka Pąsowe róże Fountain Court
Książka Pąsowe róże Fountain Court
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prawdziwa przepaść dzieli spadkobiercę bogatego rodu kreolskiego i dziewczynę z prowincji, która pracą musi zarabiac na własne utrzymanie. Margaret Morgan doskonale o tym wie, z domu wyniosła przecież spora dozę zdrowego rozsadku, lecz nie potrafi oprzeć się urodzie Jordana LaMarsha i jego zniewalającej osobowosci, nie umie wyrwac się spod uroku jego czarnych oczu. W dodatku łączy ich wspólna namiętność: malarstwo, natychmiast więc odkrywają w sobie pokrewne dusze, a stąd już tylko krok do miłości. Niestety, los przystojnego Jordana owiany jest tragedią, a mieszkańców Fountain Court - tonącej w różach rezydencji LaMarshów nieustannie nawiedza wspomnienie jego żony Andżeliki, która pewnego dnia zniknęła w tajemniczych okolicznościach.  
Tytuł oryginalny: The Crimson Roses of Fountain Court
Data wydania: 1993
ISBN: 83-85715-65-7, 8385715657
Wydawnictwo: AKAPIT PRESS
Seria: Seria z Serduszkami
Stron: 255

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pąsowe róże Fountain Court aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pąsowe róże Fountain Court. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}