Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu

św. Urszula Ledóchowska
Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czasami świętość wydaje się nam tak bardzo odległa, wręcz nieosiągalna. Tymczasem sprawa wygląda dokładnie odwrotnie o czym przekonuje autorka myśli zawartych w perełce św. Urszula Ledóchowska. Dla Niej święty to przyjaciel, pocieszyciel, to brat kochający, który odczuwa nasze biedy, troski, modli się za nas, pragnie dobra naszego i szczęścia. Nie trzeba zatem wiele aby podążać drogą świętości, wystarczy kochać. Jeśli chcesz wyrazić to co czujesz lub życzyć komuś miłości w sercu, ta książeczka będzie idealnym dodatkiem do życzeń.Perełka ta została wydana z okazji 150 rocznicy urodzin św. Urszuli Ledóchowskiej.
Data wydania: 2015
ISBN: 978-83-7797-525-1, 9788377975251
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Stron: 16

Autor

św. Urszula Ledóchowska
Urodzona 17 kwietnia 1865 roku w Austrii (Loosdorf)
Urszula Ledóchowska (Julia Maria Halka-Ledóchowska z Leduchowa herbu Szaława) – święta katolicka, założycielka Urszulanek Serca Jezusa Konającego (urszulanki SJK). Kanonizowana 18 maja 2003 roku przez papieża Jana Pawła II. Córka Antoniego Augusta ...

Pozostałe książki:

Medytacje biblijne Maryja jest arcydziełem Boga : rozważania do Litanii do Najświętszej Maryi Panny Byłam tylko pionkiem na szachownicy Wspomnienia z lat.. Jeszcze Polska nie zginęła, dopóki kochamy! BDP 63 Kobieta apostołką Eucharystii
Wszystkie książki św. Urszula Ledóchowska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Perełka 256. Życzę Ci miłości w sercu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl