Photoshop CS3/CS3 PL. Prosto do celu

Ben Willmore
Photoshop CS3/CS3 PL. Prosto do celu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj program Photoshop CS3 i twórz wyjątkową grafikę! Jak tworzyć kompozycje warstw i posługiwać się nimi?Jak przenosić efekty pomiędzy warstwami?Jak przygotować pracę do druku?Aktualna wersja Photoshopa CS3 udostępnia wiele nowych opcji usprawniających pracę, np. przeglądarkę plików Adobe Bridge czy technologię "Obiekty inteligentne", która pozwala na odwracalne skalowanie, obracanie i zniekształcanie warstw. Program umożliwia pracę na wielu warstwach z wykorzystaniem inteligentnych linii pomocniczych, redukcję szumu znacznie poprawiającą jakość zdjęć, a także importowanie i teksturowanie modeli 3D. Ogromna różnorodność funkcji i narzędzi sprawia, że Photoshop jest doskonałym narzędziem do edycji i obróbki grafiki rastrowej. Jednak aby profesjonalnie posługiwać się tą aplikacją, niezbędna jest rzetelna wiedza oraz sprawność w poruszaniu się po programie. Podręcznik, który trzymasz w rękach, pozwoli Ci na takie poznanie funkcji i możliwości Photoshopa, aby wreszcie w pełni je wykorzystywać! Książka "Po prostu Photoshop CS3/CS3 PL" zawiera zwięzłe, zrozumiałe, bogato ilustrowane i dokładnie przetestowane rozwiązania - gotowe przepisy na korzystanie z Photoshopa. Nie oznacza to jednak, że musisz zrezygnować z własnej kreatywności. Wręcz przeciwnie - umiejętność posługiwania się konkretnymi narzędziami pozwala na eksperymentowanie i zachęca do twórczych działań. Ten przewodnik udostępnia Ci całą potrzebną wiedzę, żebyś mógł realizować wszelkie zadania w Photoshopie, wykorzystując swój artystyczny potencjał. Nauczysz się pracować z warstwami, zarządzać kolorem, korygować i retuszować zdjęcia. Dowiesz się także, jak prezentować i drukować swoje prace.Interfejs i pasek narzędziZarządzanie koloremProgram BridgeKadrowanie, obracanie i odwracanie obrazówWarstwy, maski i siatkiPraca z zaznaczeniamiKorekcja tonalnaFormat Camera RawEkspozycja i wyostrzanieRetusz i gradientyZastosowanie stylówPraca z tekstemPrezentacja prac i drukowaniePo prostu wykorzystaj swój artystyczny potencjał!
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-246-1541-4, 9788324615414
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Photoshop CS3/CS3 PL. Prosto do celu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Photoshop CS3/CS3 PL. Prosto do celu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl