Piąta pora roku

Dana Łukasińska
Piąta pora roku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Piąta pora roku. Pięć wątków. Pięć różnych historii. O kobietach. Ślepo kochających, jak Maria, która zatraca się w miłości do żonatego mężczyzny; oszukiwanych, jak Maja, która w oczekiwaniu na dziecko traci z oczu małżeństwo; czy tak jak Sara, która stawia pierwsze kroki w porozwodowej rzeczywistości. To również opowieść o tym, jak bardzo my, kobiety, bywamy głupie, kiedy pragniemy dobrze się ustawić albo za wszelką cenę osiągnąć szczyty kariery. I o tym, jak dobrze, że czasem mamy dość sił, by zmądrzeć. Mężczyźni. Choć rzadko na pierwszym planie, to jednak cały czas są. Kochani, niechciani, silni i słabi. Faceci. Ojcowie, kochankowie, mężowie, jurne byczki i słodkie ciacha. Do schrupania, kochania, pogardzania. Na chwilę i na zawsze. Wiosną, latem, jesienią, zimą. I w piątej porze roku. Od której wszystko się zaczyna. Dana Łukasińska - rocznik 1972, ur. w Piotrkowie Trybunalskim, z wykształcenia logopeda; mieszka i pracuje w Warszawie. Debiutowała sztuką teatralną "Agata szuka pracy". Ta książka to jej pierwsza powieść.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7079-296-1, 9788370792961
Wydawnictwo: Muza
Seria: Tête à Tête
Stron: 295

Autor

Dana Łukasińska Dana Łukasińska
Urodzona w 1972 roku w Polsce
Dramatopisarka, scenarzystka, dramaturg, script doctor. Autorka sztuk teatralnych i słuchowisk: Agata szuka pracy, Strøkne Ann, Bazuka, Olga. Eine charmante Frau, Hibakusha, Wariacje z powtórzeniami, scenariuszy wybranych odcinków serialu Włatcy mó...

Pozostałe książki:

ORO Narko
Wszystkie książki Dana Łukasińska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Piąta pora roku aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Piąta pora roku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl