Recenzje książki "Pięcioro dzieci i "coś""

Dodaj swoją recenzję

Pięcioro dzieci i "coś"

20.04.2024

Już jako mała dziewczynka miałam przyjemność spotkać się z twórczością Pani Edith Nesbit i dać ponieść się przygodom, które skrupulatnie opisała w książce "Pięcioro dzieci i coś". Gdy sięgam wspomnieniami w dal, była to jedna z moich ulubionych pozycji literackich. Aktualnie, czyli jakieś 15 lat później zapragnęłam powtórnego spotkania, aby przeko... Recenzja książki Pięcioro dzieci i "coś"

@greta.zajko@greta.zajko

Powrót do przeszłości

10.03.2024

Po ostatnich przejściach z kiepskimi, współczesnymi młodzieżówkami, żeby uniknąć kolejnego rozczarowania, postanowiłam sięgnąć po dziecięcą klasykę. I od razu wrócił mi dobry humor. Gdy byliśmy mali, nasza Babcia Tereska wieczorami wyświetlała nam bajki na rzutniku. Te opowieści czytane przez Babcię to jedne z moich najlepszych wspomnień z dzieci... Recenzja książki Pięcioro dzieci i "coś"

ES
@Estera
× 1

Seria niefortunnych życzeń

19.03.2012

Są w moim życiu książki, do których lubię wracać, gdyż kojarzą mi się z pewnymi etapami, które przeszłam. Ostatnio dzięki uprzejmości Zielonej Sowy z ogromną radością zatapiam się w moich ukochanych lekturach z dzieciństwa. Dzisiaj przyszła pora na piątkę rozbrykanych dzieciaków i ich przygody. Wakacje poza miastem to wspaniała sprawa. Nie ma hała... Recenzja książki Pięcioro dzieci i "coś"

@jarka.trocka@jarka.trocka × 2
© 2007 - 2024 nakanapie.pl