Piersi. Historia naturalna i nienaturalna

Florence Williams
Piersi. Historia naturalna i nienaturalna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kogo nie interesują piersi? Mężczyzn fascynują. Kobiety - ciekawią, z wielu względów. Ale dlaczego kobiety w ogóle mają piersi? Jak pisze Florence Williams, biust to o wiele więcej niż tylko męska przytulanka, źródło mleka dla dzieci czy główny zabójca kobiet. Gdyby nie piersi, nie mielibyśmy szczęśliwego dzieciństwa. I nie umielibyśmy mówić, bo usta wykształciły się, żeby ssać pierś. Nie nauczylibyśmy się też - niby szczegół, ale jaki! - całować. To piersi, obok mózgu i dwunożności, zdecydowały o tym, kim jesteśmy. Każda kobieta (mężczyźni też!) powinna przeczytać tę książkę! "Guardian" Florence Williams jest dziennikarką piszącą o nauce, środowisku naturalnym i zdrowiu. W 2013 roku otrzymała za "Piersi" nagrodę literacką dziennika "Los Angeles Times" (w kategorii nauka i technologie)."New York Times" umieścił "Piersi" wśród setki najważniejszych książek roku 2012. Autorka mieszka z rodziną w Waszyngtonie. Pisze m.in. do "New York Timesa", "New York Times Magazine", "The New YorkReview of Books".
Data wydania: 2014-10-03
ISBN: 978-83-268-1347-4, 9788326813474
Wydawnictwo: Agora
Kategorie: Psychologia, Poradniki
Stron: 352

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Piersi. Historia naturalna i nienaturalna aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Piersi. Historia naturalna i nienaturalna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl