Pod garbatą tęcza codzienności

Urszula Michalak
Książka Pod garbatą tęcza codzienności
Książka Pod garbatą tęcza codzienności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kim jest poetka, autorka tych wierszy? Kobietą w średnim wieku, jak sama mówi, która „siedzi w bocznej nawie kościoła”. Zaraz, powie ten, kto zna bliżej Urszulę Michalak, zaraz, jest zakonnicą, więc chyba nie w bocznej, ale głównej nawie zasiada. Może czasem i zasiada, ale również wtedy wie, że czas ma w sobie coś z ognia, tyle tylko, że nie o gwałtowny proces utleniania chodzi, ale o ten ogień, który co i raz pojawia się w różnych zakamarkach naszego ciała i naszej duszy.
Z przedmowy Wacława Oszajcy SJ
Urszula Michalak, ur.1957, urszulanka szara (1982), dr filozofii (1996, KUL), poetka, eseistka. Laureatka 92 międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów literackich i poetyckich. Członek Związku Literatów Polskich.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-211-1912-0, 9788321119120
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
Kategoria: Poezja

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pod garbatą tęcza codzienności? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pod garbatą tęcza codzienności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe