Pokonać depresję

John Preston
Pokonać depresję
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik, z którym może się zapoznać obecnie także polski Czytelnik, w Stanach Zjednoczonych miał już trzy wydania i pomógł dziesiątkom tysięcy osób. Mam nadzieję, że ta książka ci pomoże. Przekona, byś zgłosił się do poradni zdrowia psychicznego albo zasięgnął porady swojego lekarza, gdzie możesz uzyskać pomoc. Nie odkładaj tego na później. Z depresją można wygrać! - z przedmowy Autora Czytając go: - dowiesz się, jakie znamy rodzaje depresji, - sprawdzisz, jak poważny jest twój stan, - poznasz sposoby, którymi samodzielnie możesz walczyć z depresją, - dowiesz się, kiedy można samemu poradzić sobie z depresją, a kiedy trzeba szukać profesjonalnej pomocy, - zrozumiesz, jak działają leki przeciwdepresyjne. Warto wiedzieć, że depresja jest: - powszechna (co roku dotyka 10% populacji; w którymś momencie życia cierpi na nią co piąta osoba), - poważna (jest źródłem ogromnego cierpienia, nieleczona może trwać wiele miesięcy), - przeważnie uleczalna. Mimo to tylko jedna na trzy osoby, które są w depresji, szuka pomocy. Ty bądź tą osobą!
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7489-089-2, 9788374890892
Wydawnictwo: GWP
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

John Preston John Preston
Urodzony w 1953 roku w Wielkiej Brytanii
John Preston jest brytyjskim pisarzem i publicystą, autorem kilku znakomicie przyjętych książek. Przez wiele lat pisał też teksty poświęcone sztuce m.in. dla "The Sunday Telegraph". Mieszka w Londynie.

Pozostałe książki:

Zintegrowana terapia krótkoterminowa A Very English Scandal Wykopaliska
Wszystkie książki John Preston

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pokonać depresję nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokonać depresję. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl