Pokonać stres : praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu

Jeffrey P. Davidson
Pokonać stres : praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

\"Pokonać stres\" oferuje proste i praktyczne rady dla osób, które nie mają czasu długo czekać na rezultaty. W 10-miniutowych lekcjach dowiesz się wszystkiego, co jest ci potrzebne, by żyć i pracować bez stresu. W książce tej przeczytasz na temat natury stresu: dlaczego jego odczuwanie jest tak subiektywne co dzieje się z twoim ciałem, gdy jesteś zestresowany, co zrobić, by częściej panować nad sobą i jak ogólnie minimalizować efekty stresu. Przeczytasz także o tym, jak ważny jest sen i dążenie do równowagi, o tym jak nie popaść w zwyczaj życia ponad stan i jak unikać odkładania obowiązków na później. Celem, do którego zmierzamy, jest utrzymanie stresu na możliwym do zaakceptowania poziomie, większa skuteczność w radzeniu sobie z sytuacjami związanymi z dużym napięciem i osiągnięcie stanu równowagi w karierze i życiu osobistym.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-88170-35-5, 9788388170355
Wydawnictwo: K.E. Liber

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pokonać stres : praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokonać stres : praktyczny poradnik dla tych, którzy nie lubią tracić czasu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl