Pokonaj stres 10 sprawdzonych metod

Wheeler Clarie M.
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Pokonaj stres 10 sprawdzonych metod
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czym jest stres? Co go wywołuje? W jaki sposób się przejawia? Jak wpływa na stan naszego umysłu i ciała? Jak go pokonać? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w tej książce. Stres towarzyszy nam każdego dnia, obniżając jakość naszego życia. Tylko my sami jesteśmy w stanie go opanować. Autorka oferuje dziesięć prostych metod, które możesz zastosować od zaraz. Wraz z nią odkryjesz siłę, którą masz w sobie, a która pozwoli ci zmienić dotychczasowe życie. Już teraz możesz pozbyć się stresu, poczuć spokój i pewność siebie. Zaowocuje to poprawą twojego zdrowia fizycznego, a także wzrostem poczucia własnej wartości. Zawarte w książce ankiety i kwestionariusze pomogą ci określić swoją podatność na stres i wskażą najlepszy dla ciebie sposób zwalczania złego samopoczucia. Dzięki temu poradnikowi: ? pozbędziesz się stresu; ? poczujesz wewnętrzną siłę i spokój; ? poradzisz sobie w trudnych sytuacjach; ? poznasz swoje mocne strony i zaakceptujesz siebie; ? odzyskasz radość życia.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7489-659-7, 9788374896597
Wydawnictwo: GWP
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Pokonaj stres 10 sprawdzonych metod nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@razemfajnie.pl
@razemfajnie.pl
2021-02-26
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Pokonaj stres 10 sprawdzonych metod. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl