Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole i przedszkolu. Zasady organizacji, przykłady praktycznych rozwiązań, pytania i odpowiedzi, narzędzia

Marzenna Czarnocka
Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole i przedszkolu. Zasady organizacji, przykłady praktycznych rozwiązań, pytania i odpowiedzi, narzędzia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna” to kompendium wiedzy na temat organizacji pomocy dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi po zmianie przepisów oświatowych. Publikacja zawiera omówienie nowych przepisów, nowe zasady pracy z dziećmi oraz nowe zadania nauczycieli, dyrektora, specjalistów zajmujących się dziećmi, zespołów nauczycieli. Ponadto w każdym rozdziale ekspert odpowiada na najczęstsze i najbardziej problematyczne pytania związane z pomocą psychologiczno-pedagogiczną. Uzupełnieniem książki są przydatne w pracy, gotowe do wykorzystania dokumenty.
ISBN: 978-83-269-7005-4, 9788326970054
Wydawnictwo: WIEDZA I PRAKTYKA

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole i przedszkolu. Zasady organizacji, przykłady praktycznych rozwiązań, pytania i odpowiedzi, narzędzia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkole i przedszkolu. Zasady organizacji, przykłady praktycznych rozwiązań, pytania i odpowiedzi, narzędzia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl