Poradnik dobrych obyczajów

Michał Iwaszkiewicz
Poradnik dobrych obyczajów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik dobrych obyczajów Profesora Michała Iwaszkiewicza to niezastąpiony przewodnik po sferze "dobrych obyczajów" dla tych wszystkich, którzy doceniają społeczne i praktyczne znaczenie "dobrych manier". Książka została skonstruowana i napisana w interesujący sposób. Czytelnik poznaje meandry sawoir-vivre-u dzięki odpowiedziom na stawiane pytania dotyczące różnych sytuacji z codziennego życia. Pożytki jakie daje poznanie zasad dobrego i stylowego zachowania się na co dzień są niepodważalne. Nabycie ich pozwala na sterowanie własnymi zachowaniami, wpływanie na stosunki międzyludzkie i działania innych ludzi, odpowiednie postępowanie w różnych sytuacjach życiowych w tym minimalizowanie konfliktów, a także efektywniejszą realizację celów swojej działalności zawodowej. Ważne informacje oraz reguły dobrego wychowania przedstawione w tej książce nie tylko mogą ułatwiać życie, ale także dodać mu blasku i przyczynić się do tego, że ten kto posiądzie znakomite maniery zyska miano człowieka z klasą.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-89738-81-3, 9788389738813
Wydawnictwo: KURPISZ PUBLISHING

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Poradnik dobrych obyczajów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Poradnik dobrych obyczajów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl