Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym

Dariusz Kala, Igor Zgoliński
Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W publikacji autorzy odnoszą się do najważniejszych dla praktyków, zupełnie nowych kwestii (wprowadzonych w latach 2015?2017), dotyczących np. kontrowersyjnej możliwości wykorzystania przez sąd dowodów pozyskanych w sposób nielegalny czy też zmian w zakresie możliwości wydania wyroku skazującego bez przeprowadzenia postępowania dowodowego. W książce czytelnik znajdzie: ? syntetyczne spojrzenie na procedowanie przed sądem I instancji, zarówno z perspektywy sędziego, jak i stron postępowania; ? liczne praktyczne wskazówki dla uczestników postępowania (w tym dotyczące trafności doboru instrumentów procesowych); ? ocenę przepisów oraz propozycje rozwiązań legislacyjnych ze stosownym uzasadnieniem. Dzięki przejrzystemu układowi, ściśle praktycznemu ujęciu tematu oraz użyciu zwięzłego języka prawniczego opracowanie niewątpliwie stanowić będzie cenne i przydatne źródło wiedzy dla prawników praktyków (sędziów, prokuratorów, adwokatów i radców prawnych).
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8124-194-6, 9788381241946
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Stron: 270

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Postępowanie przed sądem I instancji w znowelizowanym procesie karnym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl