Potęga podświadomości. Modlitwy.

Joseph Murphy
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Potęga podświadomości. Modlitwy.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

W codziennym życiu nie może brakować chwil wyciszenia, przeznaczonych na szczerą refleksję i modlitwę. Niezależnie od tego, czy masz za sobą dobre, czy złe chwile, czy jest Ci smutno, czy odczuwasz wielką radość - zawsze potrzebujesz Boga. Jeśli otworzysz się na Jego pełną nieskończonej miłości obecność, doznasz szczęścia, spokoju i ukojenia. Wystarczą dwie rzeczy: po pierwsze uświadom sobie, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga i że Ty również głęboko Go kochasz, a po drugie szczerze się pomódl.

W tej książce znajdziesz inspiracje do modlitw na każdy dzień. Są to afirmacje i przemyślenia zaczerpnięte z Pisma Świętego. Skłaniają do własnych kontemplacji i medytacji. Są napisane z żarliwą tęsknotą i niezłomnym przekonaniem o tym, że w życiu najważniejsze jest pozostawanie w bliskości z Bogiem. Modlitwy w książce dotyczą zdrowia, wiary, wątpliwości, lęku, przyjaźni, prawdy, bogactwa, dobrobytu i leczenia. Przyniosą Ci dokładnie to, czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz.
Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-283-5668-9, 9788328356689
Wydawnictwo: Sensus
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 80
dodana przez: Brzezinkowa

Autor

Joseph Murphy Joseph Murphy
Urodzony 20 maja 1898 roku w Irlandii (Ballydehob)
Joseph Murphy – irlandzki pisarz, filozof, nauczyciel, prekursor i krzewiciel myślenia pozytywnego. Urodził się w Ballydehob, w hrabstwie Cork, w Irlandii. Uczył się w Irlandii i Anglii. Jego najważniejsze dzieło, a zarazem najbardziej znane – Po...

Pozostałe książki:

Magia wiary Potęga ludzkiego ducha Cuda umysłu Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości Potęga podświadomości
Wszystkie książki Joseph Murphy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Potęga podświadomości. Modlitwy.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Brzezinkowa
2020-09-01
5 /10
Przeczytane

55/2020 i kolejna książka od Joseph Murphy. Chyba nigdy nie będę mieć ich dość. Okazała się cieniutka, ale zawiera w sobie modlitwy na różne okoliczności. W momencie, gdy brakuje słów, a potrzebujesz się wzmocnić będzie idealna. Wydaje mi się też, że będzie doskonałym otwarciem dla początkujących z afirmacjami. Pozwoli spojrzeć na nie od podstaw i nauczy, jak pisać własne afirmacje. Już niedługo podzielę się z Wami kolejną częścią.
PS
Moje róże już kwitną 🌹🌹🌹
--------------------------------------------------------
#josephmurphy@wydawnictwo_sensus#wydawnictwosensus #modlitwy#rozwójduchowy #rozwójosobisty#potęgapodświadomości #afirmacje#rosesofinstagram ...

| link |
@mdr.torero
2022-05-13
5 /10
Przeczytane
@martakrarz13
2022-05-06
6 /10
Przeczytane
@martyna748
2020-09-06
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Nie ma jednak czegoś zbyt dobrego, by było prawdziwe, nie ma też nic tak cudownego, by nie mogło trwać. Określ teraz swoje dobro i krocz, wiedząc, że wszystko co dobre jest Twoje.”
× 2
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl