Powszechne towarzystwo emerytalne jako specyficzny rodzaj spółki akcyjnej

Wawrzyniec Rajchel
Powszechne towarzystwo emerytalne jako specyficzny rodzaj spółki akcyjnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka Powszechne towarzystwo emerytalne jako specyficzny rodzaj spółki akcyjnej to pierwsza - jak dotychczas - monografia przedstawiająca specyfikę powszechnego towarzystwa emerytalnego jako spółki akcyjnej. Powszechne towarzystwo emerytalne zostało wprowadzone do polskiego ustawodawstwa ustawą z 28 sierpnia 1997 r. o organizacji i funkcjonowaniu funduszy emerytalnych. Jest ono jednym z podmiotów tworzących zreformowany system emerytalny. Zadaniem powszechnego towarzystwa emerytalnego jest tworzenie, zarządzanie i reprezentowanie wobec osób trzecich otwartego funduszu emerytalnego. Specyfikę powszechnego towarzystwa emerytalnego przedstawiono w trzech czasowych stadiach, kolejne rozdziały dotyczą więc jego powstania, funkcjonowania i ustania bytu prawnego.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-89073-38-9, 9788389073389
Wydawnictwo: BRANTA Oficyna Wydawnicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Powszechne towarzystwo emerytalne jako specyficzny rodzaj spółki akcyjnej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Powszechne towarzystwo emerytalne jako specyficzny rodzaj spółki akcyjnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl