Poza wyobraźnią: Opowieści Davida Copperfielda i innych autorów

Copperfield David, Tomasz Hornowski
Poza wyobraźnią: Opowieści Davida Copperfielda i innych autorów
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

David Copperfield już po raz drugi zaprosił swoich ulubionych pisarzy do świata magii. To co powstało, to coś więcej niż książka. Udało się stworzyć atmosferę niezwykłego pokazu cudów. jaka towarzyszy prawdziwym seansom najbardziej podziwianego iluzjonisty świata. Najsłynniejsi współcześni pisarze zadedykowali magię swoich opowiadań wielbicielom niezwykłości, wyobraźni, cudów - słowem wszystkiego tego, czego uosobieniem jest Copperfield. W opowiadaniach czytelnik znajdzie więc mistykę i rozkosz, olśnienie i zachwyt, marzenia i koszmary. Puszczamy wodze fantazji, jakbyśmy poddawali się mocy czarodzieja. Spotykamy tu znikającą dziewczynę, samotnika, który podbił Las Vegas, czarownika zbyt dobrego w czarach. Znajdziemy też dwunastowieczne miasto, które pojawia się raz w roku w Chicago, odkryjemy tajemnice voodoo... Cuda są możliwe. Tym razem ich istnienie zawdzięczamy pisarzom. Autorzy opowiadań: Raymond E.Feist; David Copperfield; Eric Lustbader; Edward Bryant; Tad Williams; Katherine Dunn; Peter S.Beagle; Anne McCaffrey; Greg Bear; George Guthridge; Roberty Silverberg; Robyn Carr; Kevin J.Anderson; Karen Joy Fowler; Charles De Lint; Steve Rasnic Tem; Neil Gaiman; Janet Berliner W książce zamieszczono również biogramy autorów. Rebis, 1998
Tytuł oryginalny: David Copperfield's beyond imagination
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7120-587-2, 8371205872
Wydawnictwo: Rebis
Stron: 351

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Poza wyobraźnią: Opowieści Davida Copperfielda i innych autorów aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Poza wyobraźnią: Opowieści Davida Copperfielda i innych autorów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl