Pozdrowienia z Końca Świata

Catarina Guimarães
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Pozdrowienia z Końca Świata
Książka Pozdrowienia z Końca Świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pisze się z różnych przyczyn. Opowieść o Portugalii powstała z miłości. Jestem bowiem zdania, że tylko to, co pochodzi z serca jest w stanie dotrzeć do serca drugiego człowieka i tylko o tym warto właściwie mówić. O tej niezwykłości zwyczajnych rzeczy. Opowieść o Portugalii jest zapisem bardzo osobistych przeżyć z codziennego życia w miejscu daleko od świata. Ten czas spędzony w samotności, niejako „na pustelni” jest czasem bardzo ważnym. Od niego zależy bowiem żywotność naszej duszy i w konsekwencji naszego życia. Portugalia była w moim życiu czasem bardzo ważnym, na tyle ważnym i poruszającym, że zakwalifikowałam ją do tych niezwykłych rzeczy, które nie zdarzają się codziennie. Bo nawet, jeśli przyzwyczailiśmy się do szarości to tęsknimy przecież do kolorów tęczy. Najpiękniejsze wydarzenia mojego życia miały zawsze związek z odwagą podję cia ostatecznej decyzji, gdy zdecydowałam się zostawić wszystko by zobaczyć tęczę. Życzę wszystkim i samej sobie takiej odwagi kochania świata. Autorka
Data wydania: 2011-07-13
ISBN: 978-83-62468-35-5, 9788362468355
Wydawnictwo: Drzewo Laurowe
Stron: 93

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pozdrowienia z Końca Świata aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
SK
@skryby
2011-07-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
"Pozdrowienia z Końca Świata" należy do tych pamiętników, które czyta się z przyjemnością. Piękne poetyckie opisy, zachwyt nad rzeczami drobnymi, zaduma nad światem. Ale w tym pamiętniku to nie wszystko! Bo jak najbardziej może on służyć jako przewodnik po Portugalii - a opisuje tak, że aż chce się kupić bilet i lecieć... Przedstawiony świat jest pełen prostoty, ale i niezwykłej magii. Przy czym autorka maluje przed nami obraz tego pięknego kraju w ujęciach miejsc znanych i nieznanych, miejsc dużych i małych, smak kawy i ślimaków z ciastkiem. Całość to naprawdę pyszne danie!
{} | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}