Recenzje książki "Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)"

Dodaj swoją recenzję

Ciocia dobra rada

2.10.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Ciocia dobra rada „Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia) ” Agnieszka Forland wyd. Kampuni rok: 2011 str. 132 Ocena: 4,5/6 Na samym wstępie wspomnieć powinnam, że zgadzając się na przesłanie do mnie książki zupełnie nie wiedziałam, na co się piszę. Kocham gotować, a piec to już uwielbiam ponad wszystko. Ciasta, ciast... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

@Sil@Sil {}

“Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki.”

28.09.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Każdy z nas ma jakieś marzenia i cele, to nie podlega dyskusji. Ale czy staramy się je osiągnąć, czy może raczej siedzimy i czekamy, aż same się zrealizują? Postępując w ten sposób robimy duży błąd, ponieważ najważniejsze jest to, aby DZIAŁAĆ. Bezczynne siedzenie z założonymi rękami może co najwyżej spowodować, że przytyjemy parę kilo, a nasze marz... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

@Deline@Deline {}

Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

16.08.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Znacie Panią Agnieszkę Forland? Ja do tej pory, przyznam się szczerze, że nigdy o niej nie słyszałam, a jest ona znana jako Tarocistka Agnieszka. Nie interesowałam się tarotem, czy szczęśliwymi numerami, a jednak jak każdy szukałam (bardziej świadomie lub mniej) najlepszej drogi do szczęścia, do spełnienia własnych pragnień, tych dużych i tych mnie... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

przepis na spełnienie marzeń :)

12.08.2011

Ile razy zastanawialiście się dlaczego nic wam się nie udaje? Dlaczego pomimo dobrych chęci jakoś nie możecie się zmobilizować do działania? Pomysły i plany, które na początku wydawały się idealne, nagle straciły sens. Okazało się, że tak naprawdę pragniecie i oczekujecie czegoś zupełnie innego, niż wam się wydawało. Jeśli kiedyś czuliście się podo... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

11.08.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„Mamy skłonności do myślenia o innych i stawiania siebie na drugim miejscu. Jeśli jesteś nieszczęśliwa w swojej kuchni, jak chcesz piec szczęśliwe ciastka dla innych? Jak chcesz rozdawać to, czego w rzeczywistości nie masz? Upiecz najpierw kilka radosnych torcików dla siebie. Zaręczam, że jeśli tak zrobisz, z pewnością zjawią się w drzwiach ch... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

Przepis na torcik orzechowo-bezowy

9.08.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Na świecie jest całe mnóstwo poradników. Uczą one jak radzić sobie z problemami, stać się bogatym, pięknym, dbać o swe wnętrze, a nawet przedmioty materialne. Napisanie pozycji tego typu wydaje się rzeczą stosunkową prostą, ale z kolei sprawienie by stała się ona dla odbiorcy czymś szczególnym, graniczy z cudem. Myślę, że taką cudotwórczynią można ... {} Recenzja książki Przepis na torcik orzechowo-bezowy (czyli jak zrealizować marzenia)

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe