PRZERWANY TANIEC

Lucy Elphistone, Julie Sheldon
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
PRZERWANY TANIEC
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zaprawdę powiadam wam: Kto powie tej górze: âPodnieś się i rzuć się w morzeâ, a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie (Mk 11,23â2 ) Ta wzruszająca historia tancerki baletowej, jej choroby oraz cudownego uzdrowienia z dystonii jest żywym świadectwem bożej mocy, nadzieją oraz inspiracją dla wszystkich cierpiących a także ich rodzin.
Ta niosąca nadzieję książka pozwala otworzyć się na działanie Boga. Jest wezwaniem do modlitwy, proście a będzie wam dane â oto motto przewodnie tej historii. Dzięki sile modlitwy można bowiem doznać całkowitego uzdrowienia duszy i ciała, nawet wtedy gdy stan osoby chorej jest bardzo poważny. Pamiętajmy, iż wg. Św. Pawła Moc w słabości się rodzi ( 2 Kor 12,9). Dlatego nigdy nie wolno nam zwątpić...
Książka jest napisana w sposób bardzo osobisty i bezpośredni. Jeżeli cierpisz na jakąś chorobę, Ty Czytelniku bądź ktoś z Twojej Rodziny, jeśli masz jakieś marzenia, które chciałbyś by się spełniły â ta książka jest dla Ciebie. Zobacz jakie cuda może zdziałać Siła Modlitwy i Wiary.
Julie Sheldon jest byłą tancerką baletu, cudownie uleczoną z dystonii. Mieszka w pobliżu Sevenoaks wraz z mężem Tomem i dwiema nastoletnimi córkami â Mimi i Georie.
Data wydania: 2011-05-24
ISBN: 978-83-7595-130-1, 9788375951301
Wydawnictwo: M
Stron: 220

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Choroba i wiara

15.03.2022

Na okładce książki widoczne są dwa nazwiska. Julie Sheldon – prawdziwej autorki autobiograficznej opowieści oraz Lucy Elistone. To drugie nazwisko należy najprawdopodobniej do kogoś, kto nadzorował pracę nad powieścią. Warto o tym pamiętać czytając „Przerwany taniec”. Myślę że Sheldon bardzo zależało na podzieleniu się historią własnego życia, aż ... Recenzja książki PRZERWANY TANIEC

@adam_miks@adam_miks × 10

Moja opinia o książce

Opinie

@adam_miks
2022-03-15
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka PRZERWANY TANIEC. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl