Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech Tom 1

Gregor Kocot
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech Tom 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Konfrontacja z utartymi zasadami człowieka, bazującego na swoim umyśle, który wierzy w swoją siłę i mądrość. Książka zawiera dramatyczne przeżycia z wieloletniego pobytu Polaka w Niemczech. Autobiograficzna powieść przygodowa o zabarwieniu kryminalnym, z duchowo-psychologicznym tłem.
Odkryj zawiłe ścieżki wiary i trudną drogę do prawdy. Autentyczne wydarzenia konfrontacji z kościołem, sektami, policją, wymiarem sprawiedliwości, więzieniem, urzędami, żoną, rodziną i wieloma innymi. Ciężkie doświadczenia z alkoholem i zdeterminowaną walkę o uwolnienie się od nałogu.
Jednym z największych atutów książki jest zdeterminowana walka z nałogiem i cudowne uwolnienie się od alkoholu. Książka o zawiłych ścieżkach wiary i o trudnej drodze do prawdy. Wolność jest bezcenna dlatego zadbaj by stać się wolnym człowiekiem!
Data wydania: 2020-12-10
ISBN: 978-83-8119-717-5, 9788381197175
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Autobiografia
Stron: 330
dodana przez: Grzechuczyta

Autor

Gregor Kocot Gregor Kocot
Urodzony w 1961 roku w Polsce (Zwoleń)
Gregor Kocot w Niemczech mieszka od 1986 roku, gdzie jego życie przybrało bardzo ciekawe, a czasem dramatyczne zakręty. Jego doświadczenie, przemiana i rozwój osobisty opisane są w jego autobiograficznej książce „Przez piekło do wolności” Historia P...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zagubienie

23.05.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Utrata wiary oraz alkoholizm dość często idą ze sobą w parze, a nieliczni potrafią otrząsnąć się z tego tragicznego położenia. Najczęściej połączenie tych dwóch poważnych problemów skutkuje jeszcze powstaniem szeregu innych konsekwencji, w tym: utraty rodziny, braku prawdziwych przyjaciół, braku pracy, czy prawa jazdy. Trzeba odnaleźć w sobie wiel... {} Recenzja książki Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech Tom 1

@Grzechuczyta@Grzechuczyta {}× 13

Moja opinia o książce

Opinie

@Grzechuczyta
2021-05-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane Posiadam Recenzje

Książka dla wnikliwego oraz roztropnego czytelnika może stanowić przykład, jak nie należy robić, by nie iść ku upadkowi w sferze duchowej i cielesnej. Z pewnością nie ma, co się opierać na wszystkich przesłaniach, zdarzeniach i brać je za pewnik. Myślę, że każdy wyciągnie inne wnioski po przeczytaniu tej książki, ale to jest zależne od naszych doświadczeń zawodowych oraz prywatnych i społecznych. Okładka przedstawiająca autora książki jest moim zdaniem nie na miejscu, gdyż osoba nawrócona powinna odznaczać się skromnością, a po za tym takie zabiegi stosowane są głównie do autobiografii znanych osobistości świata mediów, kultury, bądź duchowieństwa. Polecam książkę czytelnikom chętnym poznania ciekawych, niecodziennych przygód, które są obrazem i przestrogą dla osób, które nie zważają na czyhające niebezpieczeństwo, tylko szarżują w życiu i łamią wszelkie zasady.

{}× 10 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Przez piekło do wolności. Historia Polaka w Niemczech Tom 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl