Przysięga małżeńska. Cenny podarunek

Nicola Marsh, Teresa Carpenter
Książka Przysięga małżeńska. Cenny podarunek
Książka Przysięga małżeńska. Cenny podarunek
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Marsh Nicola - Przysięga małżeńska Gdy Steve zaproponował pięknej Amber małżeństwo, zaniemówiła ze zdziwienia. Znali się zbyt krótko i pochodzili z dwóch różnych światów. Bez namysłu odrzuciłaby jego oświadczyny, tylko zechciała ratować firmę ojca, no i Steve bardzo jej się podobał... Carpenter Teresa - Cenny podarunek Alex jest kawalerem z wyboru, lubi swoje spokojne życie, nie znosi niespodzianek. Wiadomość o tym, że jakiś czas temu został ojcem, spadła na niego jak grom z jasnego nieba. Jest gotów zająć się synkiem, a także lepiej poznać jego uroczą opiekunkę...  
Tytuł oryginalny: The wedding contract. Daddy's little memento
Data wydania: 2006
ISBN: 83-238-3606-X, 832383606X
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314
dodana przez: bookkeeper

Autor

Jako dziewczyna, Nicola marzyła o byciu dziennikarką i podróżach po świecie w poszukiwaniu kolejnych opowieści. Zamiast tego wybrała karierę w branży zdrowia. Na szczęście miała okazję podróżować, ale jej marzenie. Pracowała jako fizjoterapeutka prze...

Książki Nicola Marsh

Wszystkie książki Nicola Marsh

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Przysięga małżeńska. Cenny podarunek? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przysięga małżeńska. Cenny podarunek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}