Recenzje książki "PS rzucam ci wyzwanie!"

Dodaj swoją recenzję

Recenzja

25.10.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

„[…] Jesteś sztywniarą, Keane, ale jesteś też wrażliwa i niepewna siebie. Gdyby było inaczej, miałabyś gdzieś to, co o tobie myślę, a tymczasem chcesz, żebym cię polubił. Chciałabyś, żebym cie szanował. Pragniesz mojej akceptacji.- Zaczyna coś mówić, ale przerywam jej. - Nie ma w tym nic złego. Wszyscy tacy jesteśmy w pewnym stopniu. Mowie tylko, ... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

Kuszące stanowisko

19.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Życiowa szansa, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, może przytrafić się każdemu z nas, a przy tym nieść szereg korzyści finansowych. Niestety dość często po podpisaniu umowy wychodzą na jaw różnorakie haczyki i dodatkowe dość przykre obowiązki. Czasem za wspaniałą zapłatą, kryję się obowiązek pracy z aroganckim szefem, który dodatkowo może mieć niecne... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

@Grzechuczyta@Grzechuczyta {}× 13

Ps rzucam ci wyzwanie

29.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kurcze, ta historia naprawdę mnie wciągnęła. Od pierwszej strony z nerwowym napięciem oczekiwałam co się stanie. Czy Calder kiedykolwiek zmieni zdanie i spotka się z ojcem, czy pozwoli mu odejść w samotności. Napomknę tylko, że ojciec głównego bohatera śpi na banknotach o wielkim nominale i kiedyś bardzo skrzywdził swojego syna. Wydawało mu się bo... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

Recenzja

26.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

❤❤❤Recenzja ❤❤❤ Premiera 20.08.2021 "PS. Rzucam Ci wyzwanie" - Winter Renshaw Dwie osoby, które nie pałają do siebie sympatią, będę musieli nauczyć się razem pracować. Aerin, młoda kobieta która wie czego chce. Jest bardzo ale to bardzo dobra w tym ci robi. Lubi kontrolę i porządek. Jej praca jest zarówno pasją. Kocha to do robi. A przy tym du... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

Uczucie, którego nikt się nie spodziewał

19.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

❗"Każdy z nas ma swoje problemy. Wszyscy jesteśmy poranieni wewnętrznie, popękani. I wszyscy próbujemy radzić sobie najlepiej, jak umiemy." Dzięki uprzejmości @nakanapie.pl @winterrenshaw @editio.red mogłam przeczytać książkę "PS rzucam Ci wyzwanie". Historia Aerin i Caldera. Aerin ma zostać asystentką Caldera, a wszystkiemu winny jest ojciec męż... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

Wyzwaniem było dotrwanie do końca.

15.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Z bólem serca muszę przyznać, że każda kolejna część z tej serii jest coraz słabsza. Przy "P.S. Nienawidzę Cię" naprawdę dobrze spędziłam czas i choć nie była to książka bez wad, to poczułam się zachęcona do sięgnięcia po kolejny tom. "P.S. Tęsknię za Tobą" okazało się sporo gorsze od poprzedniczki, choć sam pomysł na fabułę mnie zaciekawił, ale t... {} Recenzja książki PS rzucam ci wyzwanie!

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl