Rachunek kosztów planowanych w przedsiębiorstwie

Alfred Szydełko
Rachunek kosztów planowanych w przedsiębiorstwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Alfred Szydełko jest adiunktem w Zakładzie Finansów i Bankowości na Wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Rzeszowskiej. Ściśle współpracuje z praktyką gospodarczą jako ekspert i projektant nowatorskich rozwiązań ewidencyjno-analitycznych w rachunku kosztów przedsiębiorstw. Wieloletni wykładowca na kursach, seminariach i studiach podyplomowych doskonalących wiedzę służb finansowo-księgowych i kadry menedżerskiej.Celem niniejszej książki jest kompleksowa prezentacja zasad budowy i funkcjonowania rachunku kosztów planowanych oraz możliwości jego wykorzystania w controllingu przedsiębiorstwa. To jednocześnie praktyczny instruktaż jak stworzyć od podstaw bądź rozbudować istniejący system rachunku kosztów planowanych. Akcentuje zwłaszcza systemowe rozwiązania ewidencyjne dla tego rachunku w ramach zakładowego planu kont (z konsekwencjami takich rozwiązań dla systemu rachunkowości finansowej).Adresatami książki są służby finansowo-księgowe, kadra menedżerska, studenci kierunków ekonomicznych.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7187-978-4, 9788371879784
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rachunek kosztów planowanych w przedsiębiorstwie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rachunek kosztów planowanych w przedsiębiorstwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl