Raportowanie informacji o społecznej odpowiedzialności biznesu

prof. Ewa Śnieżek
Raportowanie informacji o społecznej odpowiedzialności biznesu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka zawiera wieloaspektowe przedstawienie problematyki społecznej odpowiedzialności biznesu i jej raportowania oraz propozycję struktury modelu raportu środowiskowo-społecznego, osadzonego w nurcie nowoczesnych trendów raportowania biznesowego, dla specyficznego podmiotu gospodarczego, jakim jest Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Podmiot ten posłużył jako doskonałe studium przypadku w zakresie możliwości i konieczności raportowania społeczeństwu działań środowiskowo-społecznych, za które Lasy Państwowe odpowiadają przed obecnym i przyszłymi pokoleniami. Warto dodać, że jest to pierwsze tego typu opracowanie w polskiej literaturze przedmiotu. Publikacja adresowana jest do pracowników naukowo-badawczych, praktyków zajmujących się raportowaniem informacji niefinansowych, studentów, leśników, a także do wszystkich, którym bliskie są zagadnienia związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8088-561-5, 9788380885615
Wydawnictwo: Uniwersytetu Łódzkiego
Stron: 230

Autor

prof. Ewa Śnieżek prof. Ewa Śnieżek Ewa Śnieżek – dr hab., profesor nadzwyczajny, pracownik Katedry Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę doktorską obroniła w 1994 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, a rozprawę habilitacyjną – w...

Pozostałe książki:

Rachunek przepływów pieniężnych Raportowanie przepływów pieniężnych w kontekście zmian we współczesnej sprawozdawczości finansowej Praktyczne aspekty sprawozdawczości przepływów pieniężnych Informacje niefinansowe w sprawozdawczości biznesowej przedsiębiorstw Wprowadzenie do rachunkowości
Wszystkie książki prof. Ewa Śnieżek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Raportowanie informacji o społecznej odpowiedzialności biznesu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Raportowanie informacji o społecznej odpowiedzialności biznesu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl