Rośliny pokojowe. Atlas kieszonkowy. 50 roślin do pokoju i ogrodu zimowego

Martin Haberer
Rośliny pokojowe. Atlas kieszonkowy. 50 roślin do pokoju i ogrodu zimowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rośliny wpływają korzystnie nie tylko na klimat w mieszkaniu, lecz także poprawiają nasze samopoczucie. Odpowiednio dobrane formy i barwy roślin kształtują nasze poczucie estetyki i tworzą miłą atmosferę. W książce przedstawiono opisy 350 gatunków i odmian roślin wieloletnich i jednorocznych, które można uprawiać w miejscach osłoniętych przed mrozem, a więc w mieszkaniu, ogrodzie zimowym lub szklarni. W książce podano cechy botaniczne, warunki uprawy i sposoby pielęgnowania roślin, jak również wskazówki dotyczące zimowania i zastosowania wybranej rośliny. Barwne fotografie i dokładne opisy przybliżą Czytelnikom różnorodny świat roślin nadających się do uprawy w pokoju, ogrodzie zimowym lub w zacisznym miejscu ogrodu w lecie.
ISBN: 978-83-7175-564-4, 9788371755644
Wydawnictwo: DELTA Agencja Wydawnicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rośliny pokojowe. Atlas kieszonkowy. 50 roślin do pokoju i ogrodu zimowego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rośliny pokojowe. Atlas kieszonkowy. 50 roślin do pokoju i ogrodu zimowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl