Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej

Eliza Lamer-Zarawska, Cezary Chwała, Antoni Gwardys
Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowa, niezwykle cenna publikacja na rynku wydawniczym. Podręcznik adresowany do studentów kierunku kosmetologia, będzie również pomocny w codziennej praktyce dla tej grupy zawodowej. Publikacja składa się z III części. W pierwszej części omówiono zagadnienia ogólne dotyczące skóry i jej starzenia, część druga dotyczy surowców i substancji roślinnych w kosmetologii i kosmetyce przeciwstarzeniowej, w części III przedstawiono. produkty kosmetyczne stosowane w kosmetykach przeciwstarzeniowych oraz w leczeniu dermatologicznym.
Data wydania: 2020-11-30
ISBN: 978-83-200-4337-2, 9788320043372
Wydawnictwo: PZWL - Wydawnictwo Lekarskie
Stron: 368

Autor

Eliza Lamer-Zarawska Eliza Lamer-Zarawska
Urodzona w 1935 roku w Polsce
Eliza Maria Lamer-Zarawska – polska farmaceutka, profesor zwyczajna farmakognozji, nauczyciel akademicki Akademii Medycznej we Wrocławiu. Córka Józefa Lamera, pierwszego dyrektora Lotniczych Zakładów Naukowych we Wrocławiu. W 1952 ukończyła III LO ...

Pozostałe książki:

Egzotyczne owoce, używki, przyprawy Fitoterapia i leki roślinne Fitoterapia i leki roślinne w geriatrii Owoce egzotyczne Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej Ziołolecznictwo dla dzieci Ziołolecznictwo dla młodzieży Ziołolecznictwo dla seniora Ziołolecznictwo dla seniorów, wydanie III
Wszystkie książki Eliza Lamer-Zarawska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rośliny w kosmetyce i kosmetologii przeciwstarzeniowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl