Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5

Saint Germain
Książka Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5
Książka Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wolter mówił o Saint Germainie - „człowiek, który nigdy nie umiera i wie wszystko”. Księga piąta jest kontynuacją i rozszerzeniem zasad zawartych w tomie czwartym. Saint Germain dzieli się tu ze Studentami wiedzą dotyczącą Wyższych, Wewnętrznych Praw Życia. Przekazywane wskazówki dotyczą konkretnych zastosowań wiedzy o naszej prawdziwej Istocie - „Obecności Jam Jest” i umożliwiają czytelnikowi łatwe wcielanie ich we własne życie. Czytelnik prowadzony jest ku coraz wyższemu rozumieniu własnej Istoty oraz coraz wyższym poziomom wibracji prowadzącym do Oktawy Światła. Dzieło to stanowi naturalną kontynuację trzech pierwszych Ksiąg i zawiera do Nich wiele odnośników. Wiedza przekazywana jest stopniowo, stąd najkorzystniejsze jest studiowanie Ksiąg tej serii po kolei. Książka ta jest piątą z sześciu Ksiąg tematycznie związanych z Saint Germainem i jego przekazami dotyczącymi Uniwersalnych Zasad Życia, Wszechświata, Miłości, Mocy i Mądrości. O Saint Germainie: Nadszedł czas, w którym Wielka Mądrość utrzymywana i chroniona przez wiele stuleci na Dalekim Wschodzie teraz przychodzi na rozkaz Wielkich Wzniesionych Mistrzów, którzy kierują, ochraniają i pomagają w rozprzestrzenianiu Światła wśród ludzkości na Ziemi. Wielki Wniebowstąpiony Mistrz Saint Germain jest, poprzez całą serię tych Ksiąg, jedną z Potężnych Istot Kosmicznych, które zarządzają naszą planetą. Jest to ta sama Wielka Mistrzowska Obecność, która pracowała na dworze francuskim przed i w czasie Rewolucji Francuskiej, a której rady, o ile zostałyby wzięte pod uwagę, zaoszczędziłyby wielkiego cierpienia. Promieniowanie tej Księgi jest tego rodzaju, że może ono być jedynie przekazane przez Wniebowstąpionego Mistrza, którym w tym przypadku jest Wielki Ukochany, „Niosący Światło”, Saint Germain.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-60280-33-1, 9788360280331
Wydawnictwo: Centrum
Kategoria: Ezoteryka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5”- Saint Germain

Książka Afirmacje Złotej Księgi
Afirmacje Złotej Księgi Saint Germain
{}10/10
Afirmacje... stanowiące kwintesencję Złotej Księgi są wyjątk...
Książka Złota Księga
Złota Księga Saint Germain
{}10/10
Złota Księga jest perłą wiedzy ezoterycznej, pozwalającą zro...
Książka Wyjawione tajemnice księga 1
Wyjawione tajemnice księga 1 Saint Germain
Wyjawione Tajemnice opisują spotkanie głównego bohatera - in...
Książka Magiczna obecność księga II
Magiczna obecność księga II Saint Germain
Magiczna Obecność opisuje dalszą część przygód głównego boha...
Książka O Alchemii formuły przemiany samego siebie
O Alchemii formuły przemian... Saint Germain
Wolter mówił o twórcy dzieła ?O alchemii? ? ?człowiek, który...

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozmowy z ukochanym mistrzem. Księga 5. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe