Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia

Jan Herbert, Arkadiusz Sobczyk
Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia jest instytucją prawa pracy budzącą wiele emocji, zwłaszcza w przypadku .Zastosowanie tego przepisu nie budzi wprawdzie kontrowersji w przypadkach poważnych naruszeń obowiązków pracowniczych, jak np. obowiązku zachowania trzeźwości, ale istnieje wiele innych wykroczeń, które mogą podlegać sankcji dyscyplinarnego zwolnienia. Książka wskazuje czytelnikowi niezbędne narzędzia służące rozwiązywaniu nowych czy nietypowych problemów, w szczególności w kwestii definiowania pojęcia .Przedmiotem opracowania są również inne aspekty związane z omawianym trybem rozwiązywania umowy o pracę. Rozważania te dotyczą w szczególności formy czynności prawnych, procedur konsultacyjnych oraz terminów.Analiza przepisów dokonywana jest zarówno z perspektywy doktryny, jak również z punktu widzenia obszernego orzecznictwa Sądu Najwyższego.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7426-101-2, 9788374261012
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl