Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła.

Ahmet Zappa, Shana Muldoon Zappa
Książka Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła.
Książka Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W prestiżowej Gwiezdnej Akademii dziewczęta z Gwiezdnej Krainy uczą się spełniać marzenia mieszkańców Świata Życzeń. Dwanaście wyjątkowych Star Darlings otrzymuje supertajne zadanie – ocalenie ukochanej krainy przed grożącym jej niebezpieczeństwem. Tym razem w podróż do Świata Życzeń zostaną wysłane Ophelia i Cassie. Jak poradzą sobie ze swoimi zadaniami? Ophelia jest do tego rozpaczliwie nieprzygotowana. Czy Scarlet zdoła uchronić ją przed katastrofą? Z kolei Cassie zawsze obawiała się podróży do świata Życzeniowców. Na dodatek okazuje się, że jej zadanie jest jeszcze trudniejsze, niż sądziła!  
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-281-2243-7, 9788328122437
Wydawnictwo: Egmont Polska
Cykl: Star Darlings, tom 3
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 343
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Scarlet odkrywa prawdziwą siłę. Cassie rozwija skrzydła.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}