Ścigani. Szefowie polskich służb specjalnych na celowniku IV RP

Robert Zieliński
Książka Ścigani. Szefowie polskich służb specjalnych na celowniku IV RP
Książka Ścigani. Szefowie polskich służb specjalnych na celowniku IV RP
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przestępcy w polskich służbach specjalnych czy vendetta polityków? Gen. Krzysztof Bondaryk, szef ABW, dopuścił się korupcji. Działał na szkodę interesu publicznego. Przekroczył uprawnienia i utrudniał postępowanie karne. Paweł Wojtunik, szef CBA, wcześniej „przykrywkowiec”, podstawiony członek grup przestępczych, w czasie kierowania Centralnym Biurem Antykorupcyjnym sam dopuścił się korupcji. Nie dopełnił obowiązków służbowych. Gen. Janusz Nosek, szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, działał na rzecz rosyjskiego wywiadu. Kim są ludzie, którzy w ostatnich latach kierowali najważniejszymi służbami specjalnymi w Polsce? Czy zarzuty wobec nich to czystka polityczna po zmianie władzy? A może to rosyjscy szpiedzy i przestępcy? O nagonce, złamanych karierach, niszczeniu służb specjalnych przez własne państwo, kulisach swojej pracy i najgłośniejszych aferach 8 lat rządów PO–PSL w szczerej rozmowie z dziennikarzem śledczym Robertem Zielińskim mówią byli szefowie ABW, CBA i SKW. Do dziś z zarzutami, ale bez wyroków.  
Data wydania: 2019-09-16
ISBN: 978-83-240-5775-7, 9788324057757
Wydawnictwo: Znak Horyzont
Kategoria: Reportaż
Stron: 320
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ścigani. Szefowie polskich służb specjalnych na celowniku IV RP? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ścigani. Szefowie polskich służb specjalnych na celowniku IV RP. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe