Seduced by a Dragon, Volume 1

Jeffrey Jacob "J.J. Abrams"
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Seduced by a Dragon, Volume 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Valerie had a fondness for dragons. Seth was a prolific serial man-eater with a tender conscious. It took a dragon of a certain mentality to get aroused by the presence of humans. Unless one was looking more for a meal than a sex partner. Has fate finally caught up to Val--or is she that special someone who will change the man-eater's ways?
Data wydania: 2015-03-10
Język: angielski
Wydawnictwo: Kindle Edition
Cykl: Seduced by a Dragon, tom 1
Stron: 16

Autor

Jeffrey Jacob "J.J. Abrams" Jeffrey Jacob "J.J. Abrams"
Urodzony 27 czerwca 1966 roku w USA (Nowy Jork)
Jeffrey Jacob „J.J.” Abrams – amerykański producent filmowy i telewizyjny, scenarzysta, aktor, kompozytor i reżyser. Właściciel wytwórni filmowej Bad Robot Productions. Urodził się w rodzinie żydowskiej, jako syn producentki Carol Ann Abrams (z dom...

Pozostałe książki:

Spider-Man #1 Seduced by a Dragon, Volume 2 The Dragon and Her Boy
Wszystkie książki Jeffrey Jacob "J.J. Abrams"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Seduced by a Dragon, Volume 1 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Smok1125
2019-12-10
6 /10
Przeczytane ENG Smoki - 1planowe Smoki Seduced by a Dragon Smoki - (i inne gady / jaszczury ) we współczesnych czasach lub w przyszłości Smoki - zmiennokształtne Krótka historia / Tylko e-book / PL , ENG /

40 lat temu smoki dla ich własnego bezpieczeństwa zostały przymusowo ewakuowane (nie wiadomo dlaczego) ziemskimi statkami kosmicznymi z macierzystego świata na ziemie. Tydzień po lądowaniu kilka z nich zostało zabitych przez ludzi, pomimo iż wykazano że są inteligentne a w mniej cywilizowanych częściach świata dalej je zabijano. Ale w miarę upływu czasu i nawiązywania komunikacji zmniejszyła się liczba tych zabójstw.

Smoki nie są dobrze traktowane na ziemi, ludzie ograniczają im prawa a w niektórych krajach ich los jest trochę lepszy od niewolników. Dlatego niektóre posuwają się do tego aby pożywiać się ludźmi ale kiedy taki osobnik zostaje złapany nie kończy się to dobrze dla niego (ponieważ albo zostaje zabity albo przeprowadzają na nim eksperymenty) oraz dla innych ponieważ informacja o tym zostaje podana do wiadomości publicznej a co za tym idzie nagłe zwolnienia z pracy, wzrost czynszu itp. Dlatego też kiedy w wiadomościach jest mowa o jakimś morderstwie ludzie zakładają że to sprawka smoków i każdego z nich traktują tak samo, chociaż większość z nich próbuje w tym świecie normalnie żyć.

Kocham smoki, ciągle szukam książek które dzieją się w teraźniejszości lub przyszłości a tych niestety praktycznie nie ma więc kiedy coś znajdę jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo zarys świata przypomina mi film „Dystrykt 9” który był bardzo dobry. Ale niestety zamiast wykorzystać ten pomysł aby zrobić coś podobnego, dobrego, dostaliśmy..... erotyk.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Seduced by a Dragon, Volume 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Seduced by a Dragon, Volume 2
Seduced by a Dragon, Volume 2
Jeffrey Jacob "J.J. Abrams"
6/10
Highly realistic depictions of dragon-on-human erotic encounters. Not intended for sensitive readers...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl