Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki

Adam Lashinsky
Książka Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki
Książka Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jedyna książka, która odkryje to, co chce przed wami ukryć nowy szef Apple'a - Tim Cook Przez ostatnie lata był ukryty za plecami legendarnego Steve'a Jobsa. Dziś Tim Cook stoi na czele Apple'a i zazdrośnie strzeże sekretów firmy. Mówi wprost: „Nie chcę, żeby ktokolwiek poznał naszą magię, bo nie chcę, żeby ją skopiował”. Znakomity reporter Adam Lashinsky zdołał się przedrzeć przez mur milczenia, otaczający Apple'a. Przeprowadził dziesiątki rozmów z ludźmi związanymi z firmą, dotarł do wyjątkowej wiedzy o najcenniejszej marce świata i postanowił się nią podzielić z czytelnikami tej książki. Adam Lashinsky pokazuje, jak firma poradziła sobie po stracie Steve'a Jobsa i rysuje portret nowego CEO. W przeciwieństwie do wielu innych autorów piszących o Apple, przedstawia nam inny niż oficjalny wizerunek firmy. Tylko ta książka pozwoli ci poznać najpilniej strzeżone sekrety Apple'a. Tylko ta książka podpowie, jak wykorzystać magię najcenniejszej marki świata. O Stevie Jobsie wiemy już niemal wszystko - czas poznać prawdę o Apple'a.  
Tytuł oryginalny: Inside Apple: How America's Most Admired - and Secretive - Company Really Works
Data wydania: 2012-09-24
ISBN: 978-83-240-2274-8, 9788324022748
Wydawnictwo: Znak literanova
Seria: Punkty Przełomowe
Stron: 224
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sekrety Apple'a. Jak naprawdę działa najbardziej podziwiana i najbardziej tajemnicza firma Ameryki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}