Seks, wino i my

"Nieznany Carlo"
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Seks, wino i my
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Życie ma zawsze słodko-gorzki smak. Czasem nas rozpieszcza, stawiając na naszej drodze kogoś, kto sprawia, że rzeczywistość nabiera barw. Wszystko się zmienia, lecz tak subtelnie, że nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, jak mogło nie być tej osoby u twego boku.

Lecz z czasem na waszej drodze pojawiają się przeszkody. Usilnie walczycie z przeciwnościami losu, by wykonać każdy, kolejny, wspólny krok, który was połączy na nowo. Kiedy pojawia się chwila zachwiania i jedna strona zwyczajnie się poddaje, ponieważ nie widzi lepszego rozwiązania, wówczas starania drugiej są niewystarczające, by ratować coś, czego już nie ma.
Wtedy pojawia się gorycz, żal, zniechęcenie i tęsknota za tym, jak było na początku. Wasze ścieżki się rozwidlają, a ty zostajesz sam z bólem i pustką w sercu.

Brzmi znajomo? Seks, wino i my opowiada historię, z którą może utożsamić się każdy. Ukazuje głębię ludzkich emocji, ich intensywność i nieprzewidywalność. Miłość, choć przez wielu jest uznawana za mit, naprawdę istnieje. Wystarczy odrobina wiary, by mogła rozkwitnąć.
Data wydania: 2020-11-09
ISBN: 978-83-958497-0-1, 9788395849701
Wydawnictwo: Nieznani
Kategoria: Poezja
Stron: 236
dodana przez: Dusza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Potrzeba miłości

11.06.2021

Miłość dla jednych to skarb, dla innych przekleństwo, a bywają takie osoby, dla których to nic nieznaczący frazes. Ten kto nigdy jej nie zaznał, może spokojnie żyć w świadomości, iż bez tego można się obejść. Natomiast ten, kto jej choć raz posmakował to wie, że bez niej życie będzie suche, nudne i bezbarwne, a gdy tak się stanie, już nigdy nie po... Recenzja książki Seks, wino i my

Moja opinia o książce

Opinie

@Grzechuczyta
2021-06-11
10 /10
Przeczytane Posiadam Recenzje

Książkę czyta się lekko pod względem doskonałego pióra autora, natomiast same emocje które cechują te wiersze, mogą nas przepychać od pozytywnych wrażeń, do tych negatywnych, typu smutek, który może spowodować u nas chwile zadumy. Niektóre wypowiedzi mają charakter erotyczny, co niewątpliwie podnosi jakość dzieła. Dodatkowo spotykamy przy niektórych wierszach ilustracje/szkice przedstawiające treść danej myśli zaprezentowanej obok rysunku. Warto poświęcić chwilę by poczytać te myśli, nie trzeba tego robić jednego dnia, aczkolwiek wtedy obraz staje się bardziej głęboki i przejrzysty, dzięki czemu rozbudzone w nas uczucia możemy przeżywać wraz z autorem, a zapewne wielu z nas znajdzie w wierszach jakąś cząstkę siebie. Gorąco polecam książkę wszystkim czytelnikom, którzy chcieliby znaleźć definicję prawdziwej miłości, bo po przeczytaniu i zrozumieniu, zapewne wszystko stanie się jasne.

× 8 | link |
@tomzynskak
2021-06-11
8 /10

Widząc ten tytuł na Insta odrazu wiedziałam, że będę musiała po niego sięgnąć! 🖤
„Seks, wino I my” to tak naprawdę nic innego jak tom poezji - zbiór wierszy i sentencji, których dopełnieniem są przepiękne minimalistyczne ilustracje. Książka niesamowicie oddziałuje na człowieka i to chyba jej największy atut. Przypomina nam, że życie ma gorzko-słodki smak. Czasem nas rozpieszcza, a czasem stawia na naszej drodze przeszkody. Autor przelał na papier wszystkie swoje emocje, które mogą pomóc innym zranionym duszą poukładać własne życie i myśli. Jako osoba, która miała kiedyś złamane serce momentami musiałam odkładać książkę, ponieważ wracało do mnie wiele emocji. Jednak to nie było rozdrapywanie ran, a raczej ukojenie i przypomnienie, że tak po prostu musiało być. Czas zamknąć za sobą ten rozdział i budować życie na nowo. Pora udowodnić swoją siłę, trwać i chociażby małymi kroczkami posuwać się do przodu. Dokładnie tak jak zrobił to autor - wydał tom przepięknej poezji zostawiając za sobą przeszłość.
Każdy z wierszy/sentencji niesie za sobą głębszy przekaz. Niejedna osoba podczas ich czytania powie „Jak dobrze to znam”, „Czuję to samo”. Jeżeli lubicie poezję to koniecznie sięgnijcie po „Seks, wino i my”. Tomik zapewni Wam porządną dawkę emocji i zapewne odnajdziecie w nim swoje ulubione fragmenty, które zawładną Waszym sercem.

× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Seks, wino i my. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl