Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych

Eben Alexander, Karen Newell
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 Nowa książka Ebena Alexandra, autora międzynarodowego bestsellera "Dowód", znakomitego naukowca i wykładowcy Harvardu, który doświadczył życia po śmierci.
 
 Szanowany neurochirurg, sceptyk i racjonalista, w czasie kilkudniowej śpiączki przeżył śmierć kliniczną i doświadczył życia po drugiej stronie. To wydarzenie wstrząsnęło jego światopoglądem. Był tak głęboko przekonany o autentyczności tego doznania, że postawił na szali swoją karierę naukową, aby zbadać zjawiska niewytłumaczalne i oddać sprawiedliwość tym, którzy ich doświadczyli.
 
 Eben Alexander naukowymi metodami bada zjawiska niewyjaśnione: od przeczuć, proroczych snów czy déjà vu, które dobrze znamy, po kontakty ze zmarłymi, telepatię, doświadczenia nieba, uzdrawianie za pomocą energii, wspomnienia z minionych wcieleń czy przebłyski geniuszu. Łączy wywód naukowy ze świadectwami osób, które doświadczyły niewytłumaczalnego.
 
 "Serce świadomości" to książka, która dowodzi, że to, co niewyjaśnione, mówi więcej o rzeczywistości wokół nas, niż zwykliśmy sądzić. Pokazuje, że te doświadczenia są prawdziwe, głębokie i wartościowe. Największa zagadka nauki może stać się dla nas prawdziwym źródłem wewnętrznej mądrości i spełnienia. 
 

źródło opisu: materiały wydawnictwa 

Data wydania: 2019-03-13
Wydawnictwo: Znak
Kategoria: Zdrowie
Stron: 464
dodana przez: Anna30

Autor

Eben Alexander Eben Alexander
Urodzony 11 grudnia 1953 roku
Eben Alexander – amerykański neurochirurg. Alexander ukończył w 1972 ekskluzywną szkołę średnią Phillips Exeter Academy. Studiował na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill, na którym uzyskał bakalaureat w 1975. Tytuł doktora nauk medycznyc...

Pozostałe książki:

Mapa nieba Dowód. Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo
Wszystkie książki Eben Alexander

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych

18.07.2019

Życie ludzkie dla wielu osób, które interesują się zjawiskami niewyjaśnionymi stanowi ogromną tajemnicę, która sprawia, że tajemnicze zagadki związane z tym niecodziennym światem wzbudzają ogromne zainteresowanie znawców, którzy pochłonięci są zdobywaniem nowych wiadomości z dziedzin nauk medycznych. Autor książki pt. '' Serce świadomości. Po... Recenzja książki Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych

@Anna30@Anna30 × 1

Moja opinia o książce

Opinie

@Anna30
2019-07-18
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Serce świadomości. Podróż neurochirurga w świat zjawisk niewyjaśnionych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl