Skuteczne leczenie reumatyzmu

Susan S. Blum, Michele Bender
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Skuteczne leczenie reumatyzmu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Autorka bestsellera „Program uzdrawiający układ odpornościowy” w swojej najnowszej publikacji dzieli się opartym na naukowych dowodach programem przywracania zdrowia. Dzięki temu przewodnikowi w trzech prostych krokach w naturalny sposób wyeliminujesz chorobę i bez środków farmakologicznych odzyskasz pełnię zdrowia. Jest to o tyle ważne, że opisany w książce problem zdrowotny dotyczy dziesiątków milionów ludzi.

Dzięki temu przewodnikowi w naturalny sposób wyeliminujesz schorzenia reumatyczne i bez środków farmakologicznych odzyskasz pełnię zdrowia. Jest to tym bardziej istotne, że opisany w książce problem zdrowotny dotyczy dziesiątków milionów ludzi. Zdrowe stawy na dobre! 
Tytuł oryginalny: Healing Arthritis: Your 3–Step Guide to Conquering Arthritis Naturally
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-65846-91-4, 9788365846914
Wydawnictwo: Vital
Kategorie: Zdrowie, Diety, Poradniki
Stron: 480
dodana przez: Mirka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Skuteczne leczenie reumatyzmu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-09-02
8 /10
Przeczytane

Medycyna konwencjonalna często nie radzi sobie ze stanami zapalnymi organizmu, stosując środki niwelujące jedynie objawy i zmniejszające odczucie bólu. Tymczasem bez poznania przyczyn nie jest możliwe pozbycie się cierpienia.

Doktor Blum, jako lekarz medycyny funkcjonalnej, przez ponad 20 lat swojej praktyki, miała styczność z wieloma pacjentami borykającymi się z reumatyzmem, przekonanych, że będzie on im towarzyszył do końca życia. podchodzi do swoich pacjentów holistycznie, analizując historię ich chorób, warunki środowiskowe, relacje z innymi, a przede wszystkim sposób odżywiania, poziom stresu i wpływy traumatycznych doświadczeń.

W publikacji „Skuteczne leczenie reumatyzmu“ przedstawia opracowany przez siebie program, który uwzględnia najnowsze badania oraz jej własne doświadczenia. Metoda dr Blum składa się z trzech etapów, które zostały dokładnie omówione szczegółowo w przedostatnim rozdziale. Zanim jednak do tego dojdziemy, musimy przebrnąć przez ogromną partię materiału rozpisanego na trzy obszerne części.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2019/09/495-skuteczne-leczenie-reumatyzmu.html

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Skuteczne leczenie reumatyzmu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl