Słownik Lemprière'a

Lawrence Norfolk
Książka Słownik Lemprière'a
Książka Słownik Lemprière'a
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Znajdujemy się w 18-wiecznym Londynie, gdzie młody naukowiec John Lemprière pisze słownik mitologii klasycznej, starając się odpędzić demony wywołane nagłą i potworną śmiercią ojca. Zajmując się porządkowaniem spraw ojca, Lemprière odkrywa trwający od stu pięćdziesięciu lat spisek, który nie pozwala rodzinie Lemprière'ów odzyskać udziału w bajecznych zyskach Kompanii Wschodnioindyjskiej. Gdy jednak John zaczyna rozwikływać tajemnicę, rozpoczyna się seria tajemniczych śmierci, zadawanych w sposób znany z zawartych w słowniku opisów. Wciągająca zagadka, która powstaje ze splotu historii, polityki, literatury i tęsknot ludzkiego serca. "Słownik Lemprière'a" to niezwykła powieść bezgranicznie wspaniałej i mrocznej wyobraźni.  
Tytuł oryginalny: Lemprière's Dictionary
Data wydania: 1995
ISBN: 83-85468-24-2, 8385468242
Wydawnictwo: Historia i Sztuka
Seria: Seria z piramidą
Stron: 547

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Słownik Lemprière'a? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Słownik Lemprière'a. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}