Śniąca II - Wątpliwe promienie słońca

Joanna Piłatowicz
Książka Śniąca II - Wątpliwe promienie słońca
Książka Śniąca II - Wątpliwe promienie słońca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jasmin, młoda artystka szuka lepszej przyszłości na emigracji w Holandii. Do wyzwań, które napotyka w kraju tulipanów dołączają nocne koszmary o zamierzchłych czasach i egipskiej kapłance Sarze, która za swoje dążenie do nieśmiertelności została przeklęta. Podróż pomiędzy światem realnym i tym co wydarzyło się w przeszłości ma wpływ na przyszłość Jasmin, jak twierdzi w snach Sara. „Śniąca” Joanny Piłatowicz daje wgląd w świat transformacji kobiety. Jest to książka dla każdego, kto czuje się w życiowej pułapce i szuka uwolnienia od postrzeganych wokół ograniczeń oraz odwagi, by odejść od depresyjnej rzeczywistości ku inspiracji, samorozwoju i poczucia własnej wartości. —Ellen L. Buikema, pisarka amerykańska „Przekleństwa, przeszłe inkarnacje, sny - Piłatowicz przekonująco łączy opowieść między realiami i światem fantazji. Jej wgląd w psychikę ludzką jest znakomity i zachęca do przemyśleń: czy mamy wolną wolę czy też wszystko jest już podyktowane przez nieznane siły zewnętrzne i jest poza naszą kontrolą? Inspirująca lektura, która nie zawiedzie.” - Simone Z. Endrich, pisarka i była komentatorka polityczna, Malta „Poruszająca, dobrze napisana opowieść o połączonych wymiarach starożytnych tajemnic z współczesnym światem - gdzie sny dają tylko przeczucia esencję i strukturę naszego życia.” - Marcin Dolecki, autor książki „Philosopher's Crystal”, Polska „Joanna jest autentyczną artystką, która rozumie głębokie pokłady świata duchowego. Autorka oferuje swoim czytelnikom mistyczną odyseję, wyrażającą się w świecie fantazji, ale utrzymując czytelnika zaintrygowanego realiami.” - Dr Marina Johnson, trener personalny, Wielka Brytania  
Data wydania: 2019-07-29
ISBN: 978-83-954833-0-1, 9788395483301
Wydawnictwo: Sowa
Stron: 260
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Śniąca II - Wątpliwe promienie słońca nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Śniąca II - Wątpliwe promienie słońca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}