Southern Pleasure

Kaylee Ryan
Książka Southern Pleasure
Książka Southern Pleasure
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mówią, że miłość rodzicielska jest nieokiełznana. Nigdy się za bardzo nad tym nie zastanawiałem. Aż do chwili, gdy usłyszałem, jak ona bierze swój pierwszy oddech. Ta mała dziewczynka jest całym moim światem. I zrobię wszystko, aby ją chronić. Moja była zrzekała się do niej praw, a jej rodzina przyjęła, że moja córka nie istnieje. Teraz ona odeszła, a oni chcą moją małą dziewczynkę. Mówią, że nie jestem w stanie zapewnić jej tego, czego potrzebuje. Znam Evana całe swoje życie. Nasze rodzinne farmy leżą naprzeciwko siebie. Odkąd pamiętam, on i mój brat Aaron byli najlepszymi przyjaciółmi. To, co oni próbują zrobić, jest złe. On potrzebuje mojej pomocy, kogoś, komu może ufać, a ja jestem bardziej niż szczęśliwa, że mogę to zrobić. Zgodziłam się bez wahania. Powinnam była jednak pomyśleć o tym, jak to będzie, gdy nasze życia połączą się ze sobą. Powinnam była pomyśleć o tym, co się stanie, gdy nasz czas razem dobiegnie końca i jak to wpłynie na moje serce, kiedy będę musiała odejść... They tell you that a parent’s love is all consuming. I never put much thought into it. Not until the minute I heard her take her first breath. That little girl is my world. I’d do anything to protect her. My ex signed over her rights and her family vowed that my daughter didn’t exist. Now that she’s gone, they want my little girl. They’re trying to say I can’t give her what she needs. I’ve known Evan all my life. Our families farms run parallel with each other. He and my brother Aaron have been best friends for as long as I can remember. What they’re trying to do is wrong. He needs my help, someone he can trust and I’m more than happy to do it. I volunteered without hesitation. I should have thought about what it would be like to have our lives intertwined. I should have thought about what would happen when our time together ended and how my heart would feel when I had to walk away.  
Data wydania: 2015-12-22
ISBN: 978-0-9861800-7-1, 9780986180071
Wydawnictwo: Kaylee Ryan
Cykl: Southern Heart, tom 1
Stron: 294

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Southern Pleasure? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Southern Pleasure. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}